Ümberkorraldustega seoses suleti Mustamäe polikliiniku bassein

0 märts 31, 2016

31.03.2016.

Ravivõimlemiseks kasutatav bassein Mustamäe polikliiniku taastusraviosakonnas on alates 1. aprillist suletud seoses Mustamäe polikliinikut eesootavate ümberkorraldustega.

Ravivõimlemine basseinis on jätkuvalt võimalik Haabersti tervisekeskuses (Ehitajate tee 137), eelregistreerimine lühinumbril 1314, telefonil 667 0679 või tervisekeskuse registratuuris.

Rohkem infot ravivõimlemise kohta leiate meie kodulehelt SIIT.

Mustamäe polikliinikut ootab suvel ees sulgemine, sest plaanis on praeguse polikliinikuhoone asemele ehitada uus ja tänapäevane tervisekeskus. Polikliinik sulgeb patsientidele lõplikult uksed 31. juulil 2016, kuid osa eriarste ja spetsialiste lõpetab seal vastuvõttude tegemise juba varem.

Ehitustööde ajal toimuvad vastuvõtud Lääne-Tallinna Keskhaigla teistes üksustes: Meremeeste polikliinikus (Paldiski mnt 68a), Haabersti tervisekeskuses (Ehitajate tee 137), Nõmme tervisekeskuses (Jaama 11) ja Pelgulinna polikliinikus (Sõle 16).

Haigla palub patsientidel panna vastuvõtule registreerudes tähele, millisesse polikliinikusse või tervisekeskusesse teda vastuvõtule oodatakse.

Plaanide järgi valmib Mustamäele uus tervisekeskus orienteeruvalt 2017. lõpus. Rohkem infot: www.keskhaigla.ee/mustamae