Otsing

TAASTUSRAVI

Taastusravi on ravi liik, mis on suunatud häirunud funktsioonide taastamisele, säilitamisele või puudega kohanemisele. Meie taastusraviosakond pakub järgnevaid ambulatoorseid teenuseid:

 

Taastusarsti vastuvõtt

Füsioteraapia

Aparaatne füsioteraapia

Ravivõimlemine saalis

Ravivõimlemine basseinis

Imikute ja väikelaste ujutamine

Laste massaaž

Täiskasvanute massaaž

Logopeed (eestikeelne, lapsed ja täiskasvanud)

 

Tasuliste tervishoiuteenuste eest tasumine toimub vastavalt Lääne-Tallinna Keskhaigla tasuliste teenuste hinnakirjale. Taastusraviosakonna hinnakirja leiate altpoolt.

 

Kui teie poolt broneeritud Eesti Haigekassa tervishoiuteenus, sh bassein ei ole annulleeritud vähemalt 1,5 tundi enne, kui te seda ei kasuta, siis seda aega hiljem teisele päevale ümber tõsta ei saa. Selle korra võrra väheneb teie ravikuuri pikkus.

Tasulise tervishoiuteenuse puhul on viimane arvestatav annulleerimise ja teavitamise aeg samal päeval vähemalt 1,5 tundi enne tervishoiuteenuse algust. Vabanenud koha üle tunneb rõõmu keegi teine.

Tasulise tervishoiuteenuse puhul loetakse hilinenud annulleerija (tervishoiuteenuseni on jäänud vähem kui 1,5 tundi) põhjuseta puudujaks ja haiglal on õigus esitada broneeritud tervishoiuteenuseaja eest arve.

 

Kui te ei saa vastuvõtule tulla, palume sellest eelnevalt teatada telefonil +372 626 1314 või e-kirja teel tyhistamine@keskhaigla.ee.

labor


HINNAKIRI