Otsing

PATSIENDILE JA KÜLASTAJALE

Oleme Lääne-Tallinna Keskhaiglas spetsialiseerunud eriarstiabi andmisele. Patsiendil tuleb esmalt pöörduda oma perearsti poole, misjärel suunatakse ta vajadusel eriarsti vastuvõtule koos saatekirja ning teostatud uuringute tulemustega.
 

Vaata ka: Sotsiaalministeeriumi poolt välja töötatud patsiendi infoleht (PDF)


Saatekiri

Meie haiglas saab ilma saatekirjata tulla naistearsti, psühhiaatri, silmaarsti, hambaarsti ning naha- ja suguhaiguste arsti vastuvõtule. Samuti ei ole saatekiri vajalik tasulisele vastuvõtule tulles.
 
Kui pöördute vastuvõtule ilma perearsti või eriarsti poolse suunamisega (saatekirjata), peate vastuvõtu eest ja vastuvõtul määratud analüüside, uuringute ja protseduuride eest ise tasuma.
 
Nii digi- kui paberkandjal saatekirjaga on võimalik broneerida vastuvõtule ainult üks vastuvõtuaeg. Eelistame digisaatekirja, mida saavad väljastada kõik perearstid.
 
NB! Selleks, et saaksime Teid vastuvõtule registreerida, palun veenduge, et patsiendiportaalis oleks Teie terviselugu (sealhulgas saatekiri) arstile avatud.


Vastuvõtuaja broneerimine ja tühistamine

Registreerimine eriarsti vastuvõtule toimub registratuuri telefonil +372 626 1314 või digiregistratuuris või Lääne-Tallinna Keskhaigla polikliinikute/tervisekeskuste registratuuris kohapeal.

 
NB! Digiregistratuuri töös võib teatud veebilehitsejaid kasutades esineda tõrkeid. Digiregistratuur töötab ainult veebilehitsejate uuemate versioonidega. Et probleeme vältida, soovitame alla laadida brauseri uuema versiooni või broneerida vastuvõtuaeg telefonil +372 626 1314.

 
Kui selgub, et teil ei ole võimalik vastuvõtule tulla, tühistage oma broneering vähemalt 24 tundi enne vastuvõtu toimumist. Sama eriala arsti/spetsialisti juurde pääsemist võib hädasti vajada keegi teine. Broneeringut õigeaegselt tühistades annate neile võimaluse vastuvõtule pääseda. Vastuvõtuaja tühistamiseks helistage registratuuri telefonil +372 626 1314 või saatke e-kiri aadressile tyhistamine@keskhaigla.ee. E-kirja teel vastuvõtuaega tühistades pange kindlasti kirja oma isikukood, nimi ja perekonnanimi ning vastuvõtu kuupäev.


Vastuvõtule tulles

Vastuvõtule tulles võtke kaasa isikut tõendav fotoga dokument (pass/juhiluba/pensionitunnistus/ID-kaart/õpilaspilet).
Pöörduge esmalt polikliiniku registratuuri, kus tuleb tasuda vastavalt kas visiiditasu või eriarsti tasulise vastuvõtu eest. Registratuurist saate teada ka kabineti numbri.
Tasuliste teenuste hinnakirjaga on võimalus tutvuda haigla koduleheküljel või polikliinikutes/tervisekeskustes kohapeal.


Tervishoiuteenuse eest tasumine

Tervishoiuteenuse eest tasub patsient hinnakirja alusel. Tervishoiuteenuse eest mittetasumisel vormistab haigla terviseinfosüsteem arve automaatselt. Patsiendi nimele jääb võlgnevus kuni selle tasumiseni. Võlgnevuse olemasolust teavitatakse patsienti nii raamatupidamise osakonna poolt kui ka tema järgneval pöördumisel Lääne-Tallinna Keskhaigla poole. Kui patsient ei ole võlga tasunud 30 päeva jooksul pärast maksetähtaja ületamist, edastatakse tema andmed inkassoteenuse osutajale. Ebamugavuste vältimiseks palume tasuda tervishoiuteenuse eest õigeaegselt.


Ravijärjekorra pidamine

Ravijärjekorra pidamise põhimõtted Lääne-Tallinna Keskhaiglas leiate SIIT.


Lisainfo lähedase kohta

Infot selle kohta, millises Lääne-Tallinna Keskhaigla üksuses teie lähedane asub, saate telefonil +372 650 7301.


Pildistamine ja videosalvestamine

Lääne-Tallinna Keskhaigla kõikide üksuste ruumides on haigla töötajate pildistamine ja neist video salvestamine keelatud.