Otsing

Mustamäe tervisekeskus

Mustamäe tervisekeskus
0 märts 21, 2016

UUS TERVISEKESKUS POLIKLIINIKU ASEMELE

Mustamäe tervisekeskus alustas tööd 1. veebruaril 2018.
 
 
Projekti kirjeldus
Projekti käigus lammutati vana amortiseerunud Mustamäe polikliinikuhoone ja ehitati uus kaasaegne esmatasandi tervisekeskus netopinnaga 6784,7 ruutmeetrit.


Projekti eesmärk
Projekti otseseks eesmärgiks on esmatasandi tervishoiuteenuste kvaliteedi ja kättesaadavuse parandamine ning killustatuse vähendamine Tallinnas Mustamäe linnaosas.
 
Projekti tulemus
Projekti tulemusena soovime tõsta Mustamäel tervishoiuteenuste kvaliteeti, parandada kättesaadavust ja vähendada teenuste killustatust. Uus kaasaegne hoone võimaldab kokku hoida energia- ja hoolduskuludelt. Patsientidel on uut hoonet meeldivam külastada ja personalil on loodud kaasaegsed töötingimused.
 
Tervisekeskuse rajamise tulemusena suureneb nii Mustamäe linnaosas üldarstiabiteenuse pakkujate arv üldiselt kui ühes kohas koos töötavate perearstide arv. Suuremad ruumid võimaldavad võtta perearstidel vajadusel tööle rohkem pereõdesid, mille tulemusena väheneb praeguste töötajate koormus ja paraneb teenuse üldine kvaliteet. Võimalik on suurendada pereõdede vastuvõttude arvu ja parandada seeläbi teenuse kättesaadavust. Lisaks perearstikeskustele töötavad uues hoones ka erinevad eriarstid, taastusravi ja füsioteraapia spetsialistid, psühhiaatriakeskus, hambaravikeskus, röntgen, labor. Lisandunud on koduõendusteenus, ämmaemanda iseseisev vastuvõtu teenus. Veel tegutseb kohvik, lillepood, prillipood, ortopeediliste abivahendite kauplus ja apteek. Uues hoones töötavad ka haigla kõnekeskus ja koolitusosakond.
 
Projekti tulemusena on piirkonna elanikel võimalik saada kõiki esmatasandi kohustuslikke põhiteenuseid ning suurt osa teiseseid ja toetavaid teenuseid ühest kohast ning seda kodule ja töökohtadele lähedases hea ligipääsuga asukohas.
 
Projekti maksumus: 3 883 800,20 EUR (sellest Euroopa Regionaalarengu Fond 2 788 909,26 EUR ja AS Lääne-Tallinna Keskhaigla
1 094 890,94 EUR)
 
Projekti teostamise aeg: 01.09.2015 – 31.01.2018

 

KONTAKT

Aadress
Ehitajate tee 27, Tallinn
Avatud E-R 08:00-18:00
 
Vereproovide andmine ja analüüside vastuvõtt E-R 07:30-15:00

 

INFO LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA ERIARSTIDE KOHTA

Lääne-Tallinna Keskhaigla eriarstide vastuvõtule saab registreerida telefonil 626 1314 või LTKH digiregistratuuris.
 
Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaarstide vastuvõtule saab registreerida telefonil 609 0333 või veebis.

NB! Registreerumisel olge tähelepanelik ja jälgige hoolikalt, millisesse Lääne-Tallinna Keskhaigla üksusesse Teid registreeritakse (kas Mustamäe tervisekeskusesse või mõnesse teise LTKH tervisekeskusesse/polikliinikusse). Telefonil 626 1314 registreerudes Teile kindlasti öeldakse, millisel aadressil vastuvõtt toimub. Kui registreerite end aga digiregistratuuris, siis jälgige tähelepanelikult, millisesse polikliinikusse/tervisekeskusesse end registreerite.

 

Posted in Uudised