Otsing

AMBULATOORSED TEENUSED

KONTAKTANDMED

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VASTUVÕTULE PALUME TULLA 15 MINUTIT VAREM, ET VORMISTADA REGISTRATUURIS TERVISEKAART.

 

VASTUVÕTULE REGISTREERIMINE

Info registreerimise kohta leiate altpoolt vastava teenuse juurest

 

VASTUVÕTU TÜHISTAMINE

registratuuri telefonil +372 626 1314 või tyhistamine@keskhaigla.ee. E-kirja teel vastuvõtuaega tühistades pange kindlasti kirja oma isikukood, nimi ja perekonnanimi ning vastuvõtu kuupäev.

 

ARSTI VÕI ÕE VASTUVÕTULE TULIJA MEELESPEA

Vastuvõtule palume tulla 15 minutit varem. Täpsema info vastuvõtule tulemise kohta leiate SIIT.

 

Saatekiri

Eriarsti vastuvõtule tulemiseks on enamasti vajalik perearsti või eriarsti saatekiri. Meie haiglas saab vastavalt ravikindlustusseadusele tulla ilma saatekirjata naistearsti, psühhiaatri, silmaarsti, hambaarsti ning naha- ja suguhaiguste arsti vastuvõtule. Samuti ei ole saatekiri vajalik tasulisele vastuvõtule tulles.
Kui pöördute vastuvõtule ilma perearsti või eriarsti poolse suunamisega (saatekirjata), peate vastuvõtu eest ja vastuvõtul määratud analüüside, uuringute ja protseduuride eest ise tasuma.
Nii digi- kui paberkandjal saatekirjaga on võimalik broneerida vastuvõtule ainult üks vastuvõtuaeg. Eelistame digisaatekirja, mida saavad väljastada kõik perearstid.

 

Vastuvõtuaeg

Eriarsti vastuvõtule tulemiseks on vaja broneerida vastuvõtuaeg. Vastuvõtuaja saate broneerida registratuuri telefonil +372 626 1314, digiregistratuuris või polikliiniku/tervisekeskuse registratuuris kohapeal.

 

Registratuur

Vastuvõtule tulles võtke kaasa isikut tõendav fotoga dokument (pass/juhiluba/pensionitunnistus/ID-kaart/õpilaspilet).
Pöörduge esmalt polikliiniku registratuuri, kus tuleb tasuda vastavalt kas visiiditasu või eriarsti tasulise vastuvõtu eest. Registratuurist saate teada ka kabineti numbri.
Tasuliste teenuste hinnakirjaga on võimalik tutvuda haigla koduleheküljel või polikliinikutes/tervisekeskustes kohapeal.

 

Visiiditasu

Eriarsti visiiditasu on 5€, mida saab maksta polikliiniku/tervisekeskuse registratuuris sularahas või kaardiga või digiregistratuuris pangaülekandega. Täpsemate tingimuste kohta saate lugeda siit.

 

 


HINNAKIRI

 
 

Ambulatoorse õendusosakonna
õendusjuht

Õendusjuht

Taivi Kaljola

taivi.kaljola@keskhaigla.ee