Veel viimased päevad geeniproovi andmiseks!

0 detsember 18, 2019

18.12.2019.

Geeniproovide kogumise projekt hakkab lõpule jõudma. Lääne-Tallinna Keskhaigla verevõtukabinettides võetakse viimased geeniproovid reedel, 20. detsembril 2019. Ootame Teid meie juurde geeniproovi andma (veeniveri)!

Geenidoonoriks võivad saada Eesti elanikud alates 18. eluaastast, kes ei ole varem liitunud geenivaramuga ja kellel on Eesti isikukood.

Oma nõusoleku projektis osalemiseks saab anda digiallkirjaga ID-kaardi või Mobiili-ID abil keskkonnas www.geenidoonor.ee. Kui nõusolek on antud, saab anda sobivas verevõtupunktis vereproovi. Geenivaramu jaoks antava vereproovi võib anda ka teiste vereproovide andmise käigus.

Geeniproovi andma tulles on vaja kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Lääne-Tallinna Keskhaiglas saab geeniproovi anda järgmistes verevõtukabinettides:
– Meremeeste polikliinik (Paldiski mnt 68a)
– Haabersti tervisekeskus (Õismäe tee 179)
– Mustamäe tervisekeskus (Ehitajate tee 27)
– Nõmme tervisekeskus (Jaama 11)
– Pelgulinna polikliinik (Sõle 16)

NB! Ainult geeniproovi (ilma teiste uuringuteta) andma tulles palume Teil eelnevalt broneerida aeg veebilehel https://labor.keskhaigla.ee/geenidoonor/.