Vastsündinute osakond ootab oma meeskonda õdesid ja ämmaemandaid

0 märts 15, 2023

15.03.2023.

Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku koosseisu kuuluv vastsündinute osakond ootab oma meeskonnaga liituma õdesid ja ämmaemandaid.

Töö kirjeldus:

Ootame meeskonda nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga õdesid ja ämmaemandaid, kelle peamisteks tööülesanneteks on kvaliteetse, professionaalse ja perekeskse õendus- ja ämmaemandusabi osutamine ning oma vastutusvaldkonnas igapäevaselt ladusa töö korraldamine ja peresõbraliku intensiivravi andmisele kaasaaitamine.

Eeldused:

Eeldame õendus- või ämmaemandusalast (kõrg)haridust või hariduse omandamist, analüüsi- ja iseseisva töö võimet, enesetäiendamise soovi, sõbralikku suhtlemislaadi, soovi ja tahet teha meeskonnatööd, head eesti keele oskust, positiivset ellusuhtumist, head pingetaluvust, ajakohast arvuti kasutamise oskust, täpsust, korrektsust.

Pakume:

Omalt poolt pakume väljakutseid pakkuvat tööd, tööalaseid täiendkoolitusi, sõbralikku töökeskkonda, paindlikku tööaega graafiku alusel, lisapuhkust, soodsaid sportimisvõimalusi koostööpartnerite juures. Tagame tööle asudes kohapeal vajalikud lisakoolitused ja täiendõppe.

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.

Lisainfo: osakonna ämmaemandusjuht Kadri Madar, tel 524 5666, kadri.madar@keskhaigla.ee

Kandideerimiseks palume enda CV koos kaaskirjaga saata hiljemalt 14. aprillil 2023 meiliaadressile personal@keskhaigla.ee