Insulditeemaline tasuta veebiseminar 12. novembril

0 november 8, 2021

08.11.2021.

Eesti Insuldipatsientide Selts koostöös Lääne-Tallinna Keskhaigla, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Ida-Viru Keskhaigla ja Tartu Ülikooli Kliinikumiga kutsub kõiki huvilisi osalema 12. novembril kell 13 algaval insulditeemalisel veebiseminaril “Teadmised motiveerivad”.

Seminar on kõigile tasuta.

Seminar keskendub insuldipatsientide, lähedaste ja kõigi huviliste teadlikkuse tõstmisele insuldi olemusest, kaasaegsest ravist, taastusravist, teraapiatest ning sotsiaalse abi võimalustest.

Seminaril kuuleb spetsialistide nõuandeid ja haigete kogemuslugusid. Päeva teises pooles osaleb vestlusringis ka Lääne-Tallinna Keskhaigla insuldiprojekti insuldikoordinaator Katri Heinjärv. Igale ettekandele järgneb lühike arutelu, mis annab vastused osalejate küsimustele.

Täpsem info osalemise kohta: https://www.insuldiselts.ee/sundmused-1/insuldiseltsi-veebiseminar-12-11-2021