Tallinn tänas ja tunnustas aasta tervishoiutöötajaid

0 detsember 6, 2023

06.12.2023.

Tallinna linnavalitsus ning sotsiaal- ja tervishoiuamet tunnustasid ja tänasid eile, 5. detsembril raekojas 2023. aasta silmapaistvamaid tervishoiutöötajaid, nende seas ka kahte Lääne-Tallinna Keskhaigla töötajat.

„Töö eesliinil ei ole kunagi lihtne. Kuid vaatamata sellele pingutate te alati selle nimel, et meie elanike tervis ja turvalisus püsiks. Tänan selle uskumatult suure ja pingelise töö eest, mida te igapäevaselt teete,“ ütles abilinnapea Betina Beškina oma tervituskõnes. „Kuigi jõuluaeg tähendab enamikule puhkust, on see paljude tervishoiutöötajate jaoks pingeline tööperiood. Soovin siiski, et teil jätkuks pühadel ka aega olla koos oma lähedastega.“

Tunnustamiseks esitatud tervishoiutöötajate juures hinnati nii professionaalsust kui ka inimlikke väärtusi. Esile tõsteti kolleege, kes on seisnud tervishoiu arengu eest – avaldanud arvamust päevakajalistel teemadel, osalenud eriala töörühmades ja õpetanud tulevasi meditsiinitöötajaid. Kuid sama oluliseks peeti ka pühendumust, töökust, sõbralikkust, hoolivust ning oskust pakkuda patsientidele tuge ja turvatunnet.

Tallinna Linnavalitsuse tänukirja said Ene Miller ja Reena Kivi (Põhja-Eesti Regionaalhaigla), Boris Gur-Arje ja Kairi Roos (Lääne-Tallinna Keskhaigla), Liisa Vipp ja Mariliis Priilinn (Ida-Tallinna Keskhaigla), Reet Raukas ja Tiina Kurisoo (Tallinna Lastehaigla), Rita Popova (Tallinna Kiirabi), Ivika Seeblum ja Galina Borovkova (Tallinna Hambakliinik), Virge Tiisma ja Lyubov Ashlapova (Tallinna Perearstikeskus), Olena Kryklyva (OÜ Rada Koduõendus), Kersti Tamm (SA Tallinna Koolitervishoid), Katrin Siirak (Kivimäe Perearstikeskus), Tiina Käi (Järveotsa Perearstikeskus) ning Margit Tamm (Tallinna Strateegiakeskus).

Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti pikaaegset endist töötajat Ene Tombergi tunnustati elutööpreemiaga Tallinna tervishoiukorralduse arendamise eest.

Foto: Jelena Rudi (Linnameedia)