Otsing

Suvepuhkusele tervete hammastega

Suvepuhkusele tervete hammastega
0 aprill 11, 2016

11.04.2016.

Et saada suveks terved hambad, on praegu hea aeg külastada koos lastega hambaarsti.

Levinud on arusaam, et hambaarsti juurde peab tulema siis, kui hammas valutab. Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliiniku juhataja dr Krista Vapper lükkab selle väite aga kindlalt ümber.

„Hambaarsti tuleks külastada regulaarselt vähemalt kord aastas, ja just selle eesmärgiga, et tõsiseid probleeme hammastega ei tekikski. Nii ei ole põhjust karta ka ülemäära suuri hambaraviarveid,“ lisas dr Vapper julgustavalt.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikus tasub kuni 19-aastaste laste ja noorukite hambaravi eest Eesti Haigekassa, seega ei pea lapsevanemad laste hambaravile tehtavate kulutuste pärast muretsema.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikabinetid asuvad Haabersti tervisekeskuses (Ehitajate tee 137), Nõmme tervisekeskuses (Jaama 11), Kopli polikliinikus (Sõle 63) ja Pelgulinna naistenõuandlas (Sõle 23). Seoses peatsete ehitustöödega Mustamäe polikliinikus, on sealne hambaravikabinet alates aprillist suletud.

Vastuvõtule registreerimine digiregistratuuris või telefonil 609 0333 E-R kell 07:30-20:00.

Valutava hambaga saab esmaabi elavas järjekorras esmaspäeviti, teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 8:00-12:30 Haabersti tervisekeskuses.

artikkel

Posted in Uudised