Otsing

Perekooli veebiloenguid saab vaadata endale sobival ajal

Perekooli veebiloenguid saab vaadata endale sobival ajal
0 detsember 10, 2021

10.12.2021.

Pelgulinna sünnitusmaja perekooli loengud, mis aitavad peredel lapse sünniks ette valmistuda, on nüüdsest mugavalt kättesaadavad veebikeskkonnast Coursy.

E-loengud on eelsalvestatud ja neid on võimalik vaadata endale meelepärasel ajal. Loeng maksab 10 eurot ja on järelevaadatav 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest.

„Alates COVID-19 pandeemia algusest oleme korraldanud lapseootel peredele veebiloenguid otseülekandes, kuid tulles vastu perede soovile vaadata videot just siis, kui neil on selleks sobivaim hetk, pakume nüüdsest võimalust osta vaatamisõigust ka juba eelsalvestatud videotele,“ ütles Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse juhataja Meelike Reimer uuenduse kohta.

Praeguseks on Coursy keskkonnas saadaval üheksa eestikeelset, seitse venekeelset ja üks ingliskeelne videoloeng, lisaks kaks eestikeelselt joogatundi rasedatele.

Veebiloenguid on võimalik soetada kõikidel huvilistel, selleks ei pea olema Pelgulinna sünnitusmajas rasedana arvel. Veebikeskkonda on vajalik sisse logida ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID-ga.

Coursy veebikeskkond on leitav siit: https://shop.keskhaigla.coursy.io/ee/courses/ (NB! Ei tööta Internet Exploreri veebilehitsejas.)

Endiselt saab osaleda ka otseülekandes toimuvatel perekooli veebiloengutel, kus on võimalik esitada loengut läbi viivale spetsialistile küsimusi. Otseülekandes loengud toimuvad Zoomi keskkonnas. Ajakava ja registreerimine veebilehel https://bronn.ee/.

Posted in Uudised