Ootame üle 35-aastaseid mehi ja naisi hammaste tasuta kontrolli!

0 november 1, 2019

01.11.2019.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinik osaleb üle-eestilises uuringus „Eesti täiskasvanute suutervise seisukorra kaardistamine“. Selleks kutsub LTKH hambaravikliinik üle 35-aastaseid mehi ja naisi hammaste tasuta kontrolli!

Uuringus osaledes on Teil võimalik saada:

• hammaste ja suuõõne tasuta läbivaatus
  • soovitused ja nõuanded Teie hammaste ja suutervise osas (NB! raviprotseduure uuringu ajal ei tehta)
  • Olete eriti oodatud, kui Teie viimasest hambaarsti külastusest on möödas mitmeid aastaid või olete seda rahapuudusel edasi lükanud. Ei ole tähtis, milline on Teie hammaste olukord, kõik on oodatud! Osalejatele tänutäheks hambasõbralik kingitus!

Kui olete rohkem kui 35 aastat vana ja valmis uuringus osalema, siis teadke, et:

• vajalik on eelnev registreerumine telefonil 664 0802 (E-R kl 08:00-16:00)
  • hammaste ja suuõõne läbivaatus toimub reedel, 15. novembril 2019
  • kontroll toimub Kopli polikliinikus kabinettides 327 ja 328 (3. korrus)
  • Uuringus osalemine on vabatahtlik, uuringust või mõnest selle osast võib alati loobuda.

Uuringut teostavad Eesti Haigekassa tellimusel Eesti Hambaarstide Liit ja Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituut koostöös Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikuga.