LTKH korraldas arstiõppe tudengitele praktilise seminari

0 aprill 30, 2024

30.04.2024.

Laupäeval, 27. aprillil toimus Lääne-Tallinna Keskhaigla ja Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi koostööseminar, mille eesmärk oli tutvustada valitud EMO juhtumite praktilist käsitlust ja teoreetilist tausta.

Seminari fookuses oli erakorraline meditsiin ja neuroloogilised haigused, kuid saadud teadmisi saab rakendada ka teistes üldarstlikes valdkondades.

Seminarile olid esmajärjekorras oodatud 5.-6. kursuse arstiõppe tudengid. Kokku osales 40 arstiteadusüliõpilast.

Lääne-Tallinna Keskhaigla poolt esinesid lektoritena dr Arkadi Popov, dr Katrin Gross-Paju, dr Pille Märtin, dr Karin Kannel ja dr Agnes Reitsnik. Külalislektorina tegi ettekande Tartu Ülikooli Kliinikumi arst-resident dr Ralf Raava.

Suur tänu üliõpilastele aktiivse osalemise eest ning lektoritele praktilise koolituspäeva läbiviimise eest!