LTKH eestvedamisel peeti erakorralise neuroloogia konverentsi

0 mai 16, 2022

16.05.2022.

Reedel, 13. mail toimus Pärnu ravispaahotellis Lääne-Tallinna Keskhaigla eestvedamisel konverents, mille eesmärk oli vahetada teadmisi ja kogemusi erinevatel erakorralise neuroloogia teemadel.

Konverentsist võttis osa kokku enam kui 100 kiirabi-, erakorralise meditsiini ja teiste erialade töötajat.

Teemadest tulid ettekandele nii insuldipatsiendi käsitlus ja ravi kui ka COVID-19 neuroloogilised tüsistused. Lisaks räägiti rasedusaegsetest peavaludest, puukborrelioosist, deliiriumist ning toodi näiteid keerulistest kliinilistest juhtudest.

Kolmes sessioonis toimunud konverentsi modereerisid dr Arkadi Popov ja dr Katrin Gross-Paju Lääne-Tallinna Keskhaiglast, Raul Adlas Tallinna Kiirabist ja Vassili Novak Põhja-Eesti Regionaalhaiglast. Konverentsi esinejate seas oli lisaks LTKH arstidele ka esinejaid Tallinna Kiirabist, Põhja-Eesti Regionaalhaiglast, Tartu Ülikooli Kliinikumist ja Eesti Haigekassast.

Täname kõiki konverentsi esinejaid huvitava päeva eest!