Lääne-Tallinna Keskhaiglat tunnustati Atraktiivse Tööandja kvaliteedimärgisega

0 september 7, 2023

07.09.2023.

Teisipäeval, 5. septembril toimus 14. korda Atraktiivsete Tööandjate Päev, mida korraldab Instar EBC OÜ koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga. Üritusel tutvustati 2023. aasta tööootuste uuringu tulemusi ning anti teada, kes on sel aastal pärjatud Atraktiivse Tööandja kvaliteedimärgisega.

Kõrge tunnustuse ehk Atraktiivse Tööandja märgise sai teist aastat järjest ka Lääne-Tallinna Keskhaigla, pälvides 9. koha meditsiinieriala tudengite seas.

Atraktiivseimate tööandjate edetabel põhineb uuringu tulemuste põhjal, mille viis läbi tööandja brändingu agentuur Instar käesoleva aasta kevadel. Uuringus osales üle 6000 tudengi, kutsekooliõpilase ja töökogemusega inimese majanduse, infotehnoloogia, ehituse, humanitaaria, inseneri, logistika ja teistest valdkondadest.

Atraktiivseimate tööandjate edetabeli ja rohkem infot toimunud ürituse kohta leiate Instari veebilehelt.