Otsing

Lääne-Tallinna Keskhaigla palub sünnitusmaja ja hooldusravikliiniku patsiente ajutiselt mitte külastada

Lääne-Tallinna Keskhaigla palub sünnitusmaja ja hooldusravikliiniku patsiente ajutiselt mitte külastada
0 jaanuar 27, 2016

27.01.2016.

Seoses märgatava haigestumise tõusuga grippi ja ülemiste hingamisteede viirushaigustesse, palub Lääne-Tallinna Keskhaigla tänasest mitte külastada Pelgulinna sünnitusmajas (Sõle 23) ja hooldusravikliinikus (Ehitajate tee 137) viibijaid.

Ajutine külastuskeeld on kehtestatud selleks, et hoida ära viiruste võimalik levik haigla üksustes, kus on kõige enam riskirühma kuuluvaid inimesi. Patsientide külastamine on taas lubatud, kui gripi kõrghooaeg taandub. Sellest antakse jooksvalt teada.

Külastuskeelule vaatamata on kõik isad oodatud oma lapse sünni juurde. Värsked isad võivad sünnitusmaja üldpalatit külastada iga päev kell 14.00-19.00, perepalatis võivad isad olla pere juures pidevalt. Haigla palub suured õed-vennad siiski koju jätta.

Pelgulinna sünnitusmaja patsientidele saab tuua pakke ja lilli iga päev kell 11.00-18.30, saadetised palutakse anda sünnitusmaja informatsioonilauda.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliinikus võib patsientidele mõeldud pakid jätta administraatori kätte. Pakke võetakse vastu tavapärastel külastusaja tundidel E-R 15.00-18.30 ning L-P ja riiklikel pühadel kell 10.00-18.30.

Posted in Uudised