Otsing

Hoolika hambapesu eest võib hambaarstilt saada vahva kingituse

Hoolika hambapesu eest võib hambaarstilt saada vahva kingituse
0 juuni 17, 2022

17.06.2022.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikust võib vastuvõtule tulnud laps saada kingituseks Suukooli hambapasta, kui näitab hambaarstile, et on hoolikalt hambaid pestes saatnud Suukooli äpis kõik Suukollid koju.

Suukooli hambapesuäpp aitab kaasa hambapesuharjumuse kujundamisele. Teekonnal kohtub laps lõbusate Suukollidega, kes õpetavad, kuidas suutervise eest õigesti hoolt kanda.

Kui laps avab hommikuse ja õhtuse hambapesu ajal äpi ja peseb hambaid õpetliku video või Suukooli hambapesulaulu saatel, vabastab ta hambad Suukollidest. Kui kõik kollid on oma kodus, saab laps hambaarsti käest Suukooli kingituse. Tõenduseks peab laps näitama, et äpis on kõik Suukollid oma kodus (vt allpool olev pilt).

Suukooli äpi kohta leiate rohkem infot siit: https://suukool.ee/et/app

Suukool on üleriigiline projekt, mis tegeleb laste ja noorte hambahaiguste ennetusega. Projekti rahastab Eesti Haigekassa ja see toimib koostöös Eesti Hambaarstide Liiduga.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikusse vastuvõtule tulemiseks palume eelnevalt broneerida aeg veebis või telefonil 609 0333. Alla 19-aastaste patsientide ravi eest tasub Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikus Eesti Haigekassa.

Lõbusat hambapesu ja ootame teid vastuvõtule!

Posted in Uudised