Hammaste tasuta kontroll üle 35-aastastele meestele ja naistele 5. ja 12. märtsil Mustamäe tervisekeskuses

0 veebruar 25, 2020

25.02.2020.

Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) hambaravikliinik osaleb üle-eestilises uuringus „Eesti täiskasvanute suutervise seisukorra kaardistamine“. Selleks kutsub LTKH hambaravikliinik üle 35-aastaseid mehi ja naisi hammaste tasuta kontrolli.

Uuringus osaledes on Teil võimalik saada hammaste ja suuõõne tasuta läbivaatus ning soovitusi Teie hammaste ja suutervise osas, soovi korral ka hammaste panoraamröntgenuuring. NB! Raviprotseduure uuringu ajal ei tehta.

Olete eriti oodatud, kui Teie viimasest hambaarsti külastusest on möödas mitmeid aastaid või olete seda rahapuudusel edasi lükanud. Ei ole tähtis, milline on Teie hammaste olukord, olete oodatud!

Läbivaatused toimuvad 5. ja 12. märtsil 2020 Mustamäe tervisekeskuses (Ehitajate tee 27) 3. korrusel kabinettides 361 ja 362. Vajalik on eelnev registreerumine telefonil 664 0802 (E-R kl 08:00-16:00).

NB! Praeguseks on täitunud 40-49-aastaste naiste grupp ning 70-74-aastaste meeste grupp. Nendesse gruppidesse ei ole meil kahjuks võimalik inimesi juurde registreerida.

Uuringus osalemine on vabatahtlik, uuringust või mõnest selle osast võib alati loobuda.

Uuringut teostavad Eesti Haigekassa tellimusel Eesti Hambaarstide Liit ja Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituut koostöös Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikuga.