Haabersti tervisekeskuses alustas vastuvõttudega laste taastusarst

0 november 2, 2022

02.11.2022.

1. novembril alustas Lääne-Tallinna Keskhaiglas tööd uus laste taastusarst dr Anu Arbet, kelle vastuvõtud toimuvad Haabersti tervisekeskuses (Õismäe tee 179).

Lisaks dr Arbetile pakub lastele taastusarsti konsultatsiooni ka taastusarst dr Riina Kallaste, kelle vastuvõtud toimuvad Põhja-Tallinna tervisekeskuses (Sõle 63).

Laste taastusarstid konsulteerivad lapsi ja noorukeid vanuses 0-18 eluaastat (k.a).

Taastusarst suunab vajadusel edasi füsioteraapia, massaaži, beebide ja väikelaste ujutamise teenustele. Teenuste kordade arvu ja asukoha (Haabersti tervisekeskus, Põhja-Tallinna tervisekeskus või Mustamäe tervisekeskus) määrab taastusarst.

Taastusarsti vastuvõtule registreerimiseks on vajalik perearsti või eriarsti saatekiri. Saatekirja puudumisel on teenus tasuline.

Infoks arstidele! Laste taastusarsti teenuse jaoks digisaatekirja tehes on vajalik valida teenus „laste taastusarsti vastuvõtt“ (teenuse kood ATF010).

Taastusarsti vastuvõtule saab registreerida:

• Lääne-Tallinna Keskhaigla kõnekeskuse kaudu telefonil 626 1314
  • Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskuste registratuuris kohapeal