Otsing

Aprillis toimub ambulatoorsete patsientide rahulolu-uuring

Aprillis toimub ambulatoorsete patsientide rahulolu-uuring
0 aprill 1, 2024

01.04.2024.

Aprillis viivad haiglavõrgu arengukava haiglad, nende seas ka Lääne-Tallinna Keskhaigla, oma patsientide seas läbi rahulolu-uuringut. Sel aastal on uuringu keskmes ambulatoorsetel vastuvõttudel käinud patsiendid.

Uuringus osalemist palutakse kõikidelt ambulatoorsetelt patsientidelt, kes aprillikuu jooksul (01.-30.04.2024) meie haiglat külastavad. Olgugi et küsitlusele vastamine on vabatahtlik, loodame patsientidelt saada rohkelt tagasisidet, mis aitab meil korraldada oma igapäevatööd tõhusamalt ja sujuvamalt. Küsitlusele vastamine on anonüümne.

Küsitlus viiakse läbi kõikides haiglavõrgu arengukava haiglates ühtse ankeedi alusel, mis on koostatud Eesti Haiglate Liidu kvaliteeditöörühma poolt. Ankeedid on tõlgitud töörühma poolt ka vene ja inglise keelde. Kasutusel on nii elektrooniline kui paberankeet.

Paberkandjal ankeete jagatakse nii tervisekeskuse registratuurides kui ka vastuvõtukabineti töötajate poolt. Elektroonilise ankeedi leiate siit:

  • eesti keeles
  • inglise keeles
  • vene keeles
  • Patsientide tagasiside annab meile väärtuslikku infot, kuidas patsiendid meie haigla tööd hindavad ja mida saaksime tulevikus oma töökorralduses parandada. Täname kõiki, kes on valmis küsitlusele vastama. Teie tagasiside on meile väga oluline!

    Posted in Uudised