Aasta Pelgulinna sünnitusmajas lõppes tüdruku ning algas poisslapse sünniga

0 jaanuar 5, 2024

05.01.2024.

Aasta viimane päev tõi Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinikusse ehk Pelgulinna sünnitusmajja elevuse: millised beebid sünnivad aastal 2023 ja kes ei tule ilmale enne, kui kell on kuulutanud uue aasta algust.

2023. aasta viimasel päeval ehk 31. detsembril nägi Pelgulinna sünnitusmajas ilmavalgust viis last: neli tüdrukut ja üks poiss. Aasta viimane laps oli tüdruk, kes sündis kell 17.44.

Möödunud aastal sündis Pelgulinna sünnitusmajas kokku 2746 last. Poisse sündis mõnevõrra rohkem kui tüdrukuid: ilmale tuli 1399 poissi ja 1347 tüdrukut. Kaksikuid sündis aasta jooksul 42 paari.

Uue, 2024. aasta esimene beebi oli poiss, kes tuli ilmale 1. jaanuaril kell 01.20. Lisaks poisile sündis päeva jooksul ka viis tüdrukutirtsu ehk kokku kuus last.

Palju õnne ja rõõmu kõikidele peredele!
Lääne-Tallinna Keskhaigla