Plaaniline ravitöö Lääne-Tallinna Keskhaiglas

0 mai 5, 2020

05.05.2020. Uuendatud 09.01.2024.

Seoses COVID-19 levikuga palume Lääne-Tallinna Keskhaiglas lähtuda järgmistest soovitustest, et tagada nii teiste patsientide kui ka haiglatöötajate ohutus.

Naistekliinikus (Pelgulinna sünnitusmajas) kehtivate piirangute kohta lugege täpsemalt siit.

ERIARSTIDE JA HAMBAARSTIDE AMBULATOORSED VASTUVÕTUD

ÜLDINE

• Lääne-Tallinna Keskhaigla kõikides üksustes – nii haiglahoonetes kui ka tervisekeskustes – on siseruumides kaitsemaski kandmine kohustuslik.
  • Kaitsemaskid on kättesaadavad haiglate ja tervisekeskuste sissepääsude juures või pakub kaitsemaski haiglatöötaja.

VASTUVÕTULE REGISTREERIMINE

• Palun eelistage vastuvõtule registreerimist digiregistratuuri kaudu või helistades registratuuri telefonil 626 1314 (E-N 07:30-18:00, R 07:30-17:00). Vältige vastuvõtuaja broneerimiseks pöördumist tervisekeskuse registratuuri.
  • Hambaarsti vastuvõtule saate registreerida telefonil 609 0333 E-N 07:30-18:00, R 07:30-17:00) või veebis.
  • Vaktsineerimiseks saate registreerida telefonil 659 8594 (E-R 08:00-15:00). COVID-19 vastu vaktsineerimise kohta vaadake infot SIIT.

VASTUVÕTULE SAABUMINE

• Kui Teil on broneeritud vastuvõtuaeg, ootame Teid tervisekeskusesse või polikliinikusse vastuvõtule.
  • Saabumisel palume Teil desinfitseerida käed.
  • Kirurgilise kaitsemaski kandmine on soovituslik.
  • Ärge tulge vastuvõtule, uuringutele, protseduuridele, kui tunnete viirushaigusele iseloomulikke tunnuseid (köha, nohu, palavik) või kui Teil on olnud lähikontakt COVID-19 haigega. Tühistage vastuvõtt telefonil 626 1314 või meili teel tyhistamine@keskhaigla.ee. Leiame Teile uue vastuvõtuaja.

VEREANALÜÜSIDE TEGEMINE

VAKTSINEERIMINE

• Vaktsineerimiseks palume end eelnevalt registreerida telefonil 659 8594. Vaktsineerimine toimub nakkuskliiniku polikliinikus (Paldiski mnt 62).
  • Palume Teil kohapeal desinfitseerida käed.
  • Kirurgilise kaitsemaski kandmine on soovituslik.

HAIGLA- JA PÄEVARAVI

ÜLDINE

• Haiglahoones viibimise ajal on üldkasutatavates ruumides (koridor, lift jne) kirurgilise kaitsemaski kandmine soovituslik.
  • Haiglas viibides tuleb täita haigla sisekorraeeskirju, millega saate tutvuda nii osakonnas kui ka veebis SIIN.

PATSIENTIDE KÜLASTAMINE

• Külastajatel on kohustuslik kanda kaitsemaski. Külastaja peab olema terve, st külastajal ei tohi esineda respiratoorseid sümptomeid.
  • Külastamine intensiivraviosakondades ja -palatites, nakkuskliinikus ning naistekliinikus on lubatud ainult raviarstiga kokkuleppel.
  • Insuldiosakonnas (Paldiski mnt 68, 9. korrus) on patsientide külastamine ajutiselt keelatud, välja arvatud kokkuleppel raviarstiga (maksimaalselt 15 min).

Haiglas viibivatele patsientidele on lubatud tuua pakke.

Pakile tuleb korrektselt märkida patsiendi ees- ja perekonnanimi, korruse number ja palati number – ainult nii jõuab pakk õige inimeseni.

Palume tuua lähedastele ainult seda, mis on hädavajalik. Vastu ei võeta kergesti riknevaid toiduaineid ega lilli. Lubatud on tuua alkoholivabu jooke (kokku max 1 liiter). Kõik toodu peab olema korrektselt pakitud minigrip kotti (max suurusega 30×40 cm).

Pakid saab tuua:

Paldiski mnt 68 (Lääne-Tallinna Keskhaigla peahoone)
– Pakid võetakse vastu E-R kl 14:00-19:00, L-P kl 12:00-19:00.
– Pakid palume tuua A-korpuse 1. korruse infolauda (sissepääs „Haigete külastamine“).

Paldiski mnt 66 (Nakkuskliinik)
– Pakid võetakse vastu E-R kl 12:00-18:30 ja L-P kl 12:00-15:00.
– Pakid palume tuua infolauda.

Õismäe tee 179 (Õendusabikliinik)
– Pakid võetakse vastu E-R kl 15:00-18:00, L-P kl 10:00-18:00.
– Pakid palume tuua administraatori juurde.

Sõle 23 (Pelgulinna sünnitusmaja)
– Pakid võetakse vastu E-P kl 14:00-17:00.
– Pakid palume tuua valvelauda (sissepääs „Külastamine“).