Mustamäe tervisekeskuses alustab tööd toitumisnõustaja

0 september 2, 2019

02.09.2019.

Septembris alustab Lääne-Tallinna Keskhaiglas vastuvõttudega toitumisnõustaja.

Nõustamist viib läbi toitumis- ja liikumisnõustaja Enel Vesiaid, kes on läbinud Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tervisejuhi rakenduskõrghariduse õppekava toitumise spetsialiseerumisega ning omab toitumisnõustaja viienda taseme kutsetunnistust.

Toitumisnõustaja vastuvõtule soovitame pöörduda inimestel,

• kelle kehakaal on üle või alla normi (rasvumisele eelneb ülekaal, varasema sekkumise puhul on paremad tulemused);
  • kelle tervisenäitajad (veresuhkur, kolesterool, kusihappe sisaldus veres jne) lähenevad riskipiirile või juba on üle selle;
  • kes on väsinud pidevast kaalukõikumisest läbi erinevate dieetide pidamise (jo-jo efekt);
  • kes soovivad tunda end tervemana, tehes muudatusi oma toitumis- ja liikumisharjumustes;
  • kes soovivad rohkem teada tervist toetavast ja tasakaalustatud toitumisest.
  • Kõige suurema kasu saab klient nõustamiskorrast, kui täidab kohtumisele eelnevalt talle edastatud teabelehe koos 3-5 päeva toidupäevikuga, mille saadab enne kohtumist e-kirja teel nõustajale enel@tervisest.ee

Toitumisnõustaja vastuvõtt on tasuline ja vastuvõtule pääsemiseks ei ole vaja saatekirja. Teenuse hinnad leiate ambulatoorse eriarstiabi hinnakirjast.

Vastuvõtt toimub Mustamäe tervisekeskuses (Ehitajate tee 27) teisipäeviti ja neljapäeviti.
    Vastuvõtule saab registreerida Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskustes/polikliinikutes kohapeal või helistades registratuuri telefonil 626 1314. Vastuvõtule tulles palume kõigepealt pöörduda registratuuri.

Kui pärast registreerimist selgub, et Te siiski ei saa vastuvõtule tulla, siis palume vastuvõtuaeg tühistada telefonil 626 1314 või saates e-kirja meiliaadressile tyhistamine@keskhaigla.ee.