Dr Pille Märtin pälvib presidendilt teenetemärgi

0 veebruar 6, 2023

06.02.2023.

Igal aastal tunnustab Eesti Vabariigi president riigile ja rahvale teeneid osutanud inimesi riikliku teenetemärgiga. Tänavu on nende hulgas ka Lääne-Tallinna Keskhaigla infektsioonikontrolli osakonna juhataja dr Pille Märtin, kes pälvib Eesti Punase Risti IV klassi teenetemärgi.

Eesti Punase Risti teenetemärk on asutatud 1920. aastal Eesti Punase Risti Seltsi poolt. Konkreetne teenetemärk antakse Eesti rahva huvides tervishoiu ja sotsiaalalal osutatud teenete tunnustamiseks ning elu päästmise eest.

President Alar Karis tunnustab tänavu vabariigi aastapäeva eel riikliku teenetemärgiga 167 inimest. Teenetemärkidega tänab president inimesi, kelle töö ja tegevus on aidanud muuta Eestit paremaks, kaitstumaks, sõbralikumaks ja hoolivamaks.

Lääne-Tallinna Keskhaigla kollektiiv õnnitleb dr Pille Märtinit riikliku kõrge tunnustuse saamise puhul ning soovib kallile kolleegile palju jõudu ka edaspidiseks!