Õdede päeva koosviibimisel kuulutati välja LTKH tublimad õed ja hooldajad

0 mai 13, 2016

13.05.2016

Täna tähistati Lääne-Tallinna Keskhaiglas rahvusvahelist õdede päeva koosviibimisega, mille käigus tänati ja tunnustati silmapaistvaid õendus- ja hooldustöötajaid.

Haigla õendusjuht Aivi Kabur tõstis oma tervituskõnes esile õdede mitmekülgset ja järjest olulisemat rolli patsiendi paranemisel. „Lisaks lõppematule tööle arvutiga peame suutma ja leidma aega selleks, et olla abiks patsiendile, olla pädeva info andja ja nõustaja lähedastele ning kindlasti olla usaldusväärne kolleeg oma meeskonnas,“ märkis Kabur.

Õendusjuhi sõnul nõuab õdede ja hooldajate töö palju energiat ja pühendumust, mistõttu võib sageli tunduda, et 24 tunnist ööpäevas ei piisa. „Neile, kes teevad oma tööd südamega ja hoolivalt, ei ole see tunne kindlasti võõras,“ lisas ta.

Õdede päeva tänuüritusel kuulutati välja kliinikute poolt esiletõstetud kolleegid „Tubli õe“ ja „Parima hooldaja“ tiitlile – kokku 15 töötajat. Koosviibimisel esines meeleoluka kontserdiga Koit Toome koos kitarrist Jorma Puusaagiga.

Tiitlile „Tubli õde 2016“ nomineeriti järgmised õendustöötajad:

• Kristi Pentjärv (naistekliinik)
  • Ruth Raadik (närvihaiguste kliinik)
  • Anu Niinepuu (sisekliinik)
  • Natalja Getman (hooldusravikliinik)
  • Irina Bušujeva (hambaravikliinik)
  • Hilkka Ritso (diagnostikakliinik)
  • Irina Sorokina (nakkuskliinik)
  • Marina Danilova (ambulatoorne eriarstiabi)
  • Valentyna Kozyr (anestesioloogia- ja intensiivravikliinik)
  • Jane Ellisson (kirurgiakliinik)
    Tiitlile „Parim hooldaja 2016“ nomineeriti järgmised hooldustöötajad: