4.-5. novembril on haiglas avatud täiendav PPA teeninduspunkt tervishoiutöötajatele

0 november 3, 2017

03.11.2017.

Seoses vajadusega uuendada tervishoiutöötajate ID-kaartide sertifikaate avatakse nädalavahetusel Lääne-Tallinna Keskhaigla peahoones (Paldiski mnt 68) täiendav Politsei- ja Piirivalveameti teeninduspunkt.

Teeninduspunkt asub Paldiski mnt 68 hoone 3. korrusel nõupidamiste ruumis. Teeninduspunkt on avatud nii 4. novembril kui ka 5. novembril kell 10:00-15:00.

Teeninduspunkt on mõeldud ainult tervishoiutöötajate teenindamiseks. Seega, tervishoiutöötajad, kellel ei ole ID-kaardi sertifikaatide kauguuendamine õnnestunud, saavad seda teha Lääne-Tallinna Keskhaiglas asuvas teeninduspunktis.

Uuendamist vajavad sertifikaadid nendel ID-kaartidel, mis on välja antud alates 16.10.2014.