Otsing

Lääne-Tallinna Keskhaigla sisekliinikut asus juhtima dr Evelin Seppet

Lääne-Tallinna Keskhaigla sisekliinikut asus juhtima dr Evelin Seppet
0 mai 15, 2025

Alates 1. maist juhib Lääne-Tallinna Keskhaigla sisekliinikut järgmisel viiel aastal kogenud nefroloog dr Evelin Seppet.

Dr Seppet on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna, läbinud nefroloogia residentuuri ja kaitsnud doktorikraadi Tartu Ülikoolis. Tema tee meditsiinis algas tudengina Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekirurgia osakonnas ning jätkus patoloogilise füsioloogia õppetoolis assistendina, õpetades tulevasi arste. Lääne-Tallinna Keskhaiglaga on dr Seppet seotud alates 2005. aastast, mil ta alustas residentuuri. Alates 2009. aastast töötab ta haiglas nefroloogina ning 2023. aastast juhtis nefroloogia osakonda.

Uuele ametikohale sisekliiniku juhina innustas dr Seppetit kandideerima soov panustada haigla arengusse. „Lääne-Tallinna Keskhaigla on oluline osa meditsiinisüsteemist nii tööandja kui ka arstiabi osutajana. Haigla hea käekäik on mulle oluline ning seetõttu soovin panustada oma aja, teadmised ja energia sisekliiniku arendamisesse ja juhtimisse,“ sõnas ta. Dr Seppeti sõnul sai kandideerimisel otsustavaks ka kolleegide toetus ja julgustus.

Sisekliiniku juhina seab ta esikohale avatud suhtluse, koostöö ja järelkasvu toetamise: „Soovin olla kolleegidele juht, kellel on aega inimesi kuulata ja koos lahendusi leida. Samuti pean oluliseks tutvustada sisekliinikut laiemalt ning kutsuda noori kolleege meiega liituma.“

Lääne-Tallinna Keskhaigla ravijuhi prof Vallo Volke sõnul on dr Seppet hinnatud spetsialist, kelle asumine uuele ametikohale tugevdab haigla arengupotentsiaali. „Dr Seppet on pühendunud ja silmapaistev arst, kes on kõrgelt hinnatud nii patsientide kui ka kolleegide seas. Ootan meie koostöölt palju ning usun, et tema teadmised ja kogemused annavad olulise panuse haigla kiiresse arengusse nii ravitöö kui ka teadus- ja arendustegevuse vallas. Mul on hea meel, et meie haigla kliinikujuhtidest on nüüd enam kui pooled doktorikraadiga,” ütles prof Volke.

Posted in Uncategorized