Valmivas Mustamäe tervisekeskuses on üürile anda ruumid kohvikule ja prillipoele

0 juuli 17, 2017

17.07.2017.

2018. aasta jaanuaris avatavas Mustamäe tervisekeskuses on üürile anda ruumid kohvikule ja prillipoele.

Huvi korral palume hiljemalt 15. septembriks 2017 saata oma pakkumine tähitud kirjaga või tuua isiklikult kohale Lääne-Tallinna Keskhaigla aadressile Paldiski mnt 68, 10617 Tallinn.

Rohkem infot selle kohta, mida pakkumise tegemisel arvesse võtta, leiate kodulehelt: www.keskhaigla.ee/haiglast/rendipind/

Uus Mustamäe tervisekeskus kerkib endise Mustamäe polikliiniku asemele, aadressile Ehitajate tee 27.

Uude ja tänapäevasesse neljakorruselisse hoonesse tuleb pinda ligi 6800 ruutmeetrit. Hoones hakkavad patsiente vastu võtma nii perearstid kui ka Lääne-Tallinna Keskhaigla mitmed eriarstid ja erialaspetsialistid. Samuti on seal erinevate radioloogiliste uuringute tegemise võimalus ja anda saab ka vere- ja muid proove laborianalüüsideks.

Mustamäe tervisekeskuse arhitektuurse lahenduse autor on Arhitektuuribüroo Visuaal OÜ ning projekteerimis- ja ehitustöid teostab Ehitusfirma Rand&Tuulberg AS.