Tallinna elanike registrisse kuuluvad ravikindlustamata isikud saavad üldarsti ja kirurgilist ambulatoorset abi Kopli polikliinikus

0 september 30, 2016

30.09.2016.

Alates 4. oktoobrist on Tallinna elanike registris olevatel ravikindlustamata isikutel võimalik saada üldarsti ja kirurgilist ambulatoorset abi Lääne-Tallinna Keskhaiglale kuuluvas Kopli polikliinikus, aadressil Sõle 63.

Üldarsti ambulatoorset abi osutatakse järgmistel aegadel:

• teisipäeviti 08:00-11.30 (04.10 kell 10:00-11:30);
  • neljapäeviti ja reedeti 09:00-16:30
  •
    Kirurgilist ambulatoorset abi osutatakse järgmistel aegadel:

• esmaspäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 10:00-17:00;
  • reedeti kell 08:00-15:00
  •
    Üldarsti ja kirurgiline ambulatoorne vastuvõtt on kõikidele Tallinna elanike registrisse kantud inimestele tasuta. Vastuvõtule tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument. Enne üldarsti ja kirurgi vastuvõtule minekut tuleb käia läbi polikliiniku registratuurist.

Kuna abiandmine toimub elavas järjekorras (puudub eelregistreerimine), palume patsientidel arvestada mõningase ooteajaga.

Vältimatu arstiabi saamiseks palume patsientidel pöörduda Tallinna haiglate erakorralise meditsiini osakonda.

Statsionaarset järelravi osutatakse Kallasvere Haiglas aadressil Haigla 2, Maardu linn.
    Kontaktisik: haigla ravijuht Rita Vissak, tel 606 0870, e-post rita.vissak@kh.ee.