Tallinna elanike registrisse kuuluvad ravikindlustamata isikud saavad ambulatoorset arstiabi nüüd värskelt remonditud ruumides

0 jaanuar 10, 2017

10.01.2017.

Tallinna elanike registrisse kuuluvad ravikindlustamata isikud saavad alates käesolevast aastast üldarsti ja kirurgilist ambulatoorset abi Lääne-Tallinna Keskhaiglale kuuluva Kopli polikliiniku (Sõle 63) värskelt remonditud ruumides, mis asuvad nüüd esimesel korrusel.

Üldarsti ambulatoorset abi osutatakse järgmistel aegadel:
– esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 08:00-12:00

Kirurgilist ambulatoorset abi osutatakse järgmistel aegadel:
– esmaspäeviti kell 10:00-15:00
– kolmapäeviti kell 11:00-16:00
– neljapäeviti kell 11:00-13:00
– reedeti kell 08:00-10:00

Üldarsti ja kirurgiline ambulatoorne vastuvõtt on kõikidele Tallinna elanike registrisse kantud inimestele tasuta. Vastuvõtule tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument. Enne üldarsti ja kirurgi vastuvõtule minekut peab patsient pöörduma polikliiniku registratuuri, kust ta suunatakse edasi vastuvõtukabinetti.

Kuna abiandmine toimub elavas järjekorras (puudub eelregistreerimine), palume patsientidel arvestada mõningase ooteajaga.

Vältimatu arstiabi saamiseks palume patsientidel pöörduda Tallinna haiglate erakorralise meditsiini osakonda.

Statsionaarset järelravi osutatakse Kallasvere Haiglas aadressil Haigla 2, Maardu linn. Kontaktisik: haigla ravijuht Rita Vissak, tel 606 0870, e-post rita.vissak@kh.ee.

Tallinna elanike registrisse mittekuuluvatel ravikindlustamata elanikel tuleb vastuvõtu, analüüside, uuringute ja protseduuride eest ise tasuda.