Täiskasvanute hambaravihüvitis kehtib ka LTKH hambaravikliinikus

0 juuni 30, 2017

30.06.2017.

Alates 1. juulist hüvitab Eesti Haigekassa ravikindlustatud täiskasvanutele hambaravi kuni 30 eurot aastas. Täiskasvanutele mõeldud hambaravihüvitis kehtib ka Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikus.

Hüvitis kehtib ainult esmavajalikele hambaraviteenustele, mille loetelu leiate Eesti Haigekassa kodulehelt.

Enam ei pea patsient hambaraviteenuse hüvitist ise tagantjärele taotlema ja dokumente haigekassale esitama. Arveldus täiskasvanute hambaravihüvitise piires toimub hambaarsti ja haigekassa vahel elektroonselt. Kui hambaarsti osutatud teenusele kehtib hüvitis, arvestatakse hüvitatav summa raviarvelt maha kohe maksmise hetkel.

Hambaravihüvitise tingimuste kohta leiate täpsemat infot Eesti Haigekassa kodulehelt.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikabinetid asuvad järgmistes polikliinikutes ja tervisekeskustes:

• Haabersti tervisekeskus (Õismäe tee 179)
  • Kopli polikliinik (Sõle 63)
  • Nõmme tervisekeskus (Jaama 11)
  • Pelgulinna naistenõuandla (Sõle 23)
  • Posted in Uudised