Sõle 16 polikliinikus eriarstide vastuvõttu ei toimu

0 mai 31, 2019

31.05.2019.

Lugupeetud patsiendid! Alates 03.06.2019 on suletud Pelgulinna polikliiniku (Sõle 16) eriarstide registratuur.

Aadressil Sõle 16 asuvas polikliinikus enam Lääne-Tallinna Keskhaigla eriarstide vastuvõttu ei toimu. Samuti ei teostata seal aparaatset füsioteraapiat.

Pelgulinna polikliinikus töötanud spetsialistid jätkavad vastuvõtte LTKH teistes üksustes:

• Pediaater Katrin Põhjala vastuvõtud toimuvad Haabersti tervisekeskuses (Õismäe tee 179).
  • Dermatoveneroloog Sergei Maltsevi vastuvõtud toimuvad Nõmme tervisekeskuses (Jaama 11).
  • Vastuvõtule registreerimine telefonil 626 1314 või digiregistratuuris.

Aparaatne füsioteraapia

Aparaatse füsioteraapia protseduurile on võimalik tulla ainult arsti saatekirjaga. Kõik protseduurid on patsiendile tasulised.

Aparaatset füsioteraapiat osutame järgmistes polikliinikutes/tervisekeskustes:

• Haabersti tervisekeskus (Õismäe tee 179), kabinet 141. Vastuvõtule registreerimine Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskuste registratuurides kohapeal.
  • Mustamäe tervisekeskus (Ehitajate tee 27), kabinet 121. Vastuvõtule registreerimine Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskuste registratuurides kohapeal.
  • Kopli polikliinik (Sõle 63), kabinet 206, telefon 666 5248.
  • Posted in Uudised