Ravikindlustamata Tallinna elanikud saavad alates veebruarist ambulatoorset arstiabi Nõmme tervisekeskuses

0 jaanuar 28, 2020

28.01.2020.

Seoses Kopli polikliiniku peatsete renoveerimistöödega saavad Tallinna elanike registrisse kuuluvad ravikindlustamata isikud alates 3. veebruarist 2020 üldarsti ja kirurgilist ambulatoorset abi Nõmme tervisekeskuse (Jaama 11) ruumides, mis asuvad esimesel korrusel.

Üldarsti ambulatoorset abi osutatakse järgmistel aegadel:
– esmaspäeviti ja neljapäeviti kl 08:00-12:00

Kirurgilist ambulatoorset abi osutatakse järgmisel ajal:
– neljapäeviti kl 09:00-11:30

Lisainfot vastuvõtuaegade kohta telefonil 626 1314.

Üldarsti ja kirurgiline ambulatoorne vastuvõtt on kõikidele Tallinna elanike registrisse kantud inimestele tasuta. Vastuvõtule tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument. Enne üldarsti ja kirurgi vastuvõtule minekut tuleb end registreerida tervisekeskuse registratuuris.

Kuna abiandmine toimub elavas järjekorras (puudub eelregistreerimine), palume patsientidel arvestada mõningase ooteajaga.

Vältimatu arstiabi saamiseks palume patsientidel pöörduda Tallinna haiglate erakorralise meditsiini osakonda.

Statsionaarset järelravi osutatakse Kallavere Haiglas aadressil Haigla 2, Maardu linn. Kontaktisik: haigla ravijuht Rita Vissak, tel 606 0870, e-post rita.vissak@kh.ee.

Tallinna elanike registrisse mittekuuluvatel ravikindlustamata elanikel tuleb vastuvõtu, analüüside, uuringute ja protseduuride eest ise tasuda.