Plaanilise ravitöö ümberkorraldamine LTKH-s

0 märts 15, 2020

15.03.2020. Uuendatud 14.04.2020 kl 08:05!

Tulenevalt riigis kehtivast eriolukorrast otsustas Vabariigi Valitsus tõsta tervishoiuasutuste valmisolekutaset. Otsusest tuleneb haiglate plaanilise ravitöö piiramise vajadus, et tulla toime erakorralise tööga ja hoida patsiente ning tervishoiutöötajaid.

Lääne-Tallinna Keskhaigla lõpetab alates 17. märtsist 2020 plaanilise haiglaravi. See tähendab, et varasemalt planeeritud ravi, kirurgilised operatsioonid ja diagnostilised uuringud lükatakse edasi. Haigla võtab inimestega ühendust, et kokku leppida edasise abivajaduse korraldamine.

Ambulatoorsed vastuvõtud, sh taastusravi ja hambaravi, viiakse alates 17. märtsist kaugteenusele. See tähendab, et vastuvõtule registreerunud inimestega võtab telefoni teel ühendust arst või õde. Võimalusel lükatakse vastuvõtt edasi maikuusse või kaugemale. Kiirema abi vajadusel nõustab ja otsustab vastuvõtuaja arst. Esmaste vastuvõtuaegade broneerimine eriarstide vastuvõttudele peatatakse.

Esmaabi (vältimatu abi) vajadusel hambaravis palume nõu saamiseks pöörduda telefoni teel 6090333 (E-R kl 07:30-18:00) või e-posti aadressil hambaravi@keskhaigla.ee.

Inimestel, kes on nõus ja kes saavad enda hinnangul arsti poole pöördumise edasi lükata, palume ise tühistada broneering. Teavitage oma soovist meie klienditeenindust telefonil 626 1314 (E-R 07:30-18:00), loobuge broneeringust meili teel tyhistamine@keskhaigla.ee või digiregistratuuris.

Nakkuskliiniku polikliinikus (Paldiski mnt 62) asuv vaktsineerimiskabinet on alates 17.03.2020 ajutiselt suletud.

Laborianalüüse on võimalik teha meie proovivõtukabinettides. Kabineti asukohad ja lahtiolekuajad leiate SIIT.

Röntgenkabinettide asukohad ja lahtiolekuajad leiate SIIT.

Info naistekliinikus (Pelgulinna sünnitusmajas) tehtud ümberkorralduste ja piirangute kohta.

KÜLASTUSKEELD

Lääne-Tallinna Keskhaiglas haiglaravil viibivate patsientide külastamine on keelatud. Külastuskeeld kehtib kõikides Lääne-Tallinna Keskhaigla statsionaarsetes üksustes: haigla peahoones (Paldiski mnt 68), nakkuskliinikus (Paldiski mnt 66), Pelgulinna sünnitusmajas (Sõle 23) ja õendusabikliinikus (Õismäe tee 179).

Piirangu eesmärk on vähendada nii haiglas viibivate patsientide kui ka haigla personali nakatumisohtu.

NB! Alates 16.03.2020 ei ole lubatud tuua pakke haiglas viibivatele patsientidele.

Paldiski mnt 68 (Lääne-Tallinna Keskhaigla peahoone):
Patsientidele vajalikud ravimid, mille toomine on kooskõlastatud raviarstiga, võetakse vastu E-P kl 17:00-18:00.
– Ravimid peavad olema pakitud läbipaistvasse minigrip kotti
– Pakil peab olema kirjas patsiendi nimi ja korrus, kus ta viibib.

Paldiski mnt 66 (Nakkuskliinik):
Patsientidele on lubatud tuua ainult ravimeid, mähkmeid, hügieenitarbeid ja laste toidusegusid. Need võetakse vastu E-R kl 12:00-18:30 ja L-P kl 12:00-15:00.
– Nimetatud esemed peavad olema pakitud läbipaistvasse pakendisse.
– Pakil peab olema kirjas patsiendi nimi ja korrus, kus ta viibib.

Uuendame infot ravikorralduse muutustest jooksvalt vastavalt olukorrale. Palun jälgige meie kodulehte.

Palume vabandust ebamugavuste pärast. Oleme väga tänulikud mõistva suhtumise eest!