Ootame oma meeskonda juurde ämmaemandaid

0 november 30, 2021

30.11.2021.

Seoses uute ametikohtade avamisega ootab Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinik oma meeskonda juurde ämmaemandaid.

Pakume ämmaemandatele tööd:

• peagi avatavas uues Põhja-Tallinna tervisekeskuses, aadressil Sõle 63, Tallinn
  • Pelgulinna naistenõuandla noorte nõustamiskeskuses, aadressil Sõle 23, Tallinn
  • Raseduskeskuse ambulatoorses osakonnas (iseseisvate vastuvõttude tegemine), aadressil Sõle 23, Tallinn
  • Raseduskeskuse statsionaarses osakonnas (valvetöö), aadressil Sõle 23, Tallinn.
  • Ootame tööle algatusvõimelisi, laia silmaringiga, empaatilisi ja pühendunud ämmaemandaid. Vajalik on eesti ja vene keele valdamine, inglise keele oskus tuleb kasuks.

Pakume võimalust roteeruda erinevate osakondade vahel. Võimalik on teha nii päevast tööd kui ka valvetööd. Pakume sõbralikku, toetavat, interdistsiplinaarset ja inspireerivat töökeskkonda, arenguvõimalusi ämmaemanduseriala edasiarendamisel ning regulaarseid koolitusi.

Tööle asumise aeg: kohe

Huvi korral saatke oma CV heli.rannu@keskhaigla.ee

Lisainfot saate telefonil 666 5702 (naistekliiniku ämmaemandusjuht Heli Rannu).