Otsing

Mustamäe tervisekeskus sai nurgakivi

Mustamäe tervisekeskus sai nurgakivi
0 jaanuar 20, 2017

20.01.2017.

Endise Mustamäe polikliiniku asemele rajatav Mustamäe tervisekeskus sai täna nurgakivi, millega anti hoog sisse hoone ehitustöödele.

Lääne-Tallinna Keskhaiglale kuuluvas tervisekeskuses hakkavad hoone valmimise järel patsiente vastu võtma nii perearstid kui ka Lääne-Tallinna Keskhaigla mitmed eriarstid, samuti erialaspetsialistid nagu füsioterapeudid, logopeedid ja psühholoogid. Teiste seas on ruumid planeeritud ka näiteks apteegile ja ortopeediliste vahendite kauplusele.

Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Imbi Moks avaldas lootust, et uues tervisekeskuses saab patsient kätte kogu vajaliku ambulatoorse tervishoiuteenuse, mis hõlmab nii perearsti külastust ja võimalust teha uuringuid kui ka vajadusel eriarsti vastuvõttu. „Uus Mustamäe tervisekeskus loob väga head eeldused perearstide ja eriarstide koostööks selle nimel, et patsient saaks terviseprobleemide korral maksimaalselt abi,“ sõnas haigla juht.

Aadressil Ehitajate tee 27 asuv Mustamäe tervisekeskus valmib plaanide järgi 2017. aasta lõpus.

Mustamäe tervisekeskuse arhitektuurse lahenduse autoriks on Arhitektuuribüroo Visuaal OÜ ning projekteerimis- ja ehitustöid teostab Ehitusfirma Rand&Tuulberg AS.

Hoone prognoositav maksumus on 6 miljonit eurot. Lääne-Tallinna Keskhaigla on uue tervisekeskuse rajamiseks taotlenud toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist.

Posted in Uudised