MTÜ Enneaegsed Lapsed tegi vastsündinute osakonnale vajaliku kingituse

0 aprill 16, 2018

16.04.2018.

Aasta tagasi, 18. aprillil 2017 avati Pelgulinna sünnitusmajas Baltikumi esimesed vastsündinute intensiivravi perepalatid. Nüüd, kahe päeva pärast tähistab uues kuues vastsündinute osakond oma 1. sünnipäeva.

Sünnipäev ei saabu aga ilma kingitusteta. Just täna sai vastsündinute osakond kätte väga vajaliku kingituse, mille eest oleme tänulikud!

Kingituse andsid üle MTÜ Enneaegsed Lapsed esindajad. Mäletatavasti annetas telesaate „Su nägu kõlab tuttavalt“ viimase hooaja võitja Valter Soosalu võidetud 10 000 eurot just MTÜ-le Enneaegsed Lapsed. MTÜ tegi omakorda selle eest praktilisi kingitusi haiglatele, sealhulgas ka meie vastsündinute osakonnale.

Võttes arvesse osakonnas viibinud lapsevanemate tagasisidet, sai täidetud vastsündinute osakonna kolm soovi. Osakonna puhkeruumis asub nüüd töölaud ja -tool ning koridoris praktiline riidenagi.

Kui uus väike pereliige peab viibima haiglas pikemalt, võib juhtuda, et vanematel tekib tööga seotud kohustusi või muid asjaajamisi, mida palatis n-ö põlve otsas teha on ebamugav. Nii sai vanemate soovidele vastu tulles tekitatudki puhkeruumi väike töönurk. Ka uus riidenagi oli osakonda väga oodatud, et pered saaksid külastajaid paremini vastu võtta.

Aitäh kõikidele headele inimestele väga vajalike kingituste eest!