LTKH vaktsineeris nädalavahetusel 957 inimest

0 märts 15, 2021

15.03.2021.

Möödunud nädalavahetusel töötasid Lääne-Tallinna Keskhaigla tublid arstid ja õed Mustamäel Kaja kultuurikeskuse ruumides, kuhu oli üles seatud LTKH vaktsineerimiskeskus 65+ vanuses inimeste vaktsineerimiseks COVID-19 vastu.

Digiregistratuuris sai kahele päevale kokku registreerida 890 inimest (445 inimest päevas), kuid mõlemal päeval sai kaitsesüsti planeeritust rohkem inimesi: laupäeval vaktsineeriti 464 inimest ja pühapäeval lausa 493 inimest. Kuna vaktsineerida soovijaid oli rohkem kui digiregistratuuris vabu aegu, siis said vaktsineerimiseks võimaluse ka mitmed need inimesed, kes end veebis registreerida ei jõudnud, kuid kes andsid aktiivselt oma soovist haiglale teada.

LTKH vaktsineerimismeeskonna sõnul kulges nädalavahetus väga töises meeleolus meeldivate inimeste seltskonnas. “Täname kõiki häid inimesi, kellega nädalavahetusel kohtusime ning kes oma rõõmsa meeleolu ja sooja suhtumisega ka meedikute tuju üleval hoidsid ja tööindu juurde andsid,” ütlesid vaktsineerimismeeskonda kuuluvad arstid-õed.

Lääne-Tallinna Keskhaigla tänab kultuurikeskuse Kaja ja Mustamäe linnaosa valitsuse töötajaid mitmekülgse abi ja ruumide kasutamise võimaluse eest!