LTKH närvihaiguste kliiniku juhataja pälvis presidendilt kõrge autasu

0 veebruar 1, 2019

01.02.2019.

On suur rõõm ja au teatada, et Lääne-Tallinna Keskhaigla närvihaiguste kliiniku juhataja dr Katrin Gross-Paju pälvis presidendilt kõrge tunnustuse – Eesti Punase Risti III klassi teenetemärgi.

Neuroloog dr Katrin Gross-Paju alustas Lääne-Tallinna Keskhaiglas (tol ajal veel Meremeeste haiglas) tööd 1999. aasta oktoobris. Septembris 2001 sai temast närvihaiguste osakonna juhataja ning pool aastat hiljem, märtsis 2002 närvihaiguste kliiniku juhataja. Aastal 2010 tunnustati teda Lääne-Tallinna Keskhaigla „Aasta arsti“ tiitliga.

Dr Katrin Gross-Paju panus Eesti meditsiini on olnud hindamatu. Ta on Eesti esimese Sclerosis Multiplexi keskuse rajaja. Ta on arendanud ka haruldaste pärilike haiguste diagnoosimist ja olnud eestvedaja uute analüüside sisseviimisel autoimmuunhaiguste ja dementsuse diagnostikaks.

Soovime Lääne-Tallinna Keskhaigla poolt dr Gross-Pajule palju õnne kõrge tunnustuse puhul!