LTKH juhatus tänas haigla osakondi kriisiaegse töö eest

0 september 25, 2020

25.09.2020.

Käesoleval nädalal külastasid Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse liikmed Imbi Moks, Aivi Kabur ja Siim Kallast haigla osakondi ja kliinikuid, et avaldada tänu haigla personalile töö eest koroonakriisi esimese laine ajal ning soovida jätkuvat jõudu ja koostöötahet järgmiste lainete ületamiseks.

“Kevad oli keeruline periood, eriti just psühholoogiliselt. Meie ümber oli palju teadmatust ja pidime pidama võitlust seni tundmatu vaenlasega. Otsused ja korraldused võisid muutuda mitte päevade, vaid lausa tundidega. Täname teid, kallid kolleegid, et andsite endast sel perioodil parima ja et suutsime üheskoos murda esimese koroonalaine,” ütles Imbi Moks. “Kuid palju väljakutseid seisab veel ees. Soovime teile jätkuvat jõudu ja koostöötahet, et teha oma tööd ikka südamega ning olla ühiselt abiks. Hoidke ennast ja oma lähedasi!”

Osakonnad said tänutäheks tänukirjad ja Lääne-Tallinna Keskhaigla logoga tammepuidust seinakellad.