Lääne-Tallinna Keskhaigla uueks õendusjuhiks saab Aleksei Gaidajenko

0 veebruar 27, 2023

27.02.2023.

Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu valis haigla uueks juhatuse liikmeks-õendusjuhiks Aleksei Gaidajenko, kes asub ametisse 25. märtsil.

Haigla nõukogu esimehe Kairi Vaheri sõnul hindas nõukogu kandidaatide puhul nende eelnevat kogemust õendusjuhina töötamisel, Lääne-Tallinna Keskhaigla õendusvaldkonna arendamise visiooni ning juhtimise kompetentsi. „Aleksei Gaidajenko tugevuseks on tema pikaaegne ja mitmekülgne kogemus Eesti suurima piirkondliku haigla õendusvaldkonna juhtimisel ja arendamisel. Tema kasuks rääkisid kõrgel tasemel juhtimis-, kutse- ja erialateadmised ning projektide eestvedamise oskused, mida ta on edukalt rakendanud senises töös,“ põhjendas Vaher nõukogu valikut. „Tänan nõukogu nimel senist juhatuse liiget-õendusjuhti Aivi Kaburit paljude aastate jooksul tehtud töö ja panuse eest haigla arengusse.“

Lääne-Tallinna Keskhaigla õendusjuhi konkursil kandideeris 11 inimest, kellest kolm tugevamat esitas valikukomisjon nõukogule otsustamiseks. Haigla nõukogu kuulutas jaanuaris välja avaliku konkursi juhatuse liikme-õendusjuhi kohale seoses praeguse juhatuse liikme-õendusjuhi ametiaja lõppemisega märtsikuus. Konkursi viis läbi Tallinna Strateegiakeskus. Praeguse Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse liikme-õendusjuhi Aivi Kaburi ametiaeg lõpeb 24. märtsil.

Aleksei Gaidajenko töötab praegu põhikohaga Põhja-Eesti Regionaalhaiglas õendusvaldkonna arendusjuhina ning Tallinna Ülikoolis ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õppejõuna.