Lääne-Tallinna Keskhaigla palub hooldusravikliiniku patsiente ajutiselt mitte külastada

0 veebruar 19, 2018

19.02.2018.

Seoses märgatava haigestumise tõusuga grippi ja ülemiste hingamisteede viirushaigustesse palub Lääne-Tallinna Keskhaigla alates tänasest mitte külastada patsiente hooldusravikliinikus (Õismäe tee 179).

Ajutine külastuskeeld on kehtestatud selleks, et hoida ära viiruste võimalik levik haigla üksuses, kus on kõige enam riskirühma kuuluvaid inimesi. Patsientide külastamine on taas lubatud, kui gripi kõrghooaeg taandub. Sellest antakse jooksvalt teada.

Hooldusravikliinikus viibivatele patsientidele on lubatud tuua pakke, mille saab jätta administraatori kätte. Pakke võetakse vastu tavapärastel külastusaja tundidel E-R 15.00-18.30 ning L-P ja riiklikel pühadel kell 10.00-18.30.

Teistes Lääne-Tallinna Keskhaigla raviüksustes on külastamine hetkel lubatud, kuid haigla paneb inimestele südamele, et haiglas viibivaid lähedasi võib külastada üksnes siis, kui ollakse terve. Haigusnähtude esinemise korral palutakse külastamisest loobuda.