Lääne-Tallinna Keskhaiglas on patsientide külastamine keelatud

0 märts 9, 2020

09.03.2020. Uuendatud 29.05.2020 kl 17:00!

NB! Loe lähemalt plaanilise ravitöö taastamise kohta Lääne-Tallinna Keskhaiglas.

NB! Loe lähemalt Pelgulinna sünnitusmajas kehtivate piirangute ja plaanilise ravitöö taastamise kohta.

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on patsientide külastamine keelatud.

Külastuskeeld kehtib kõikides Lääne-Tallinna Keskhaigla statsionaarsetes üksustes: haigla peahoones (Paldiski mnt 68), nakkuskliinikus (Paldiski mnt 66), Pelgulinna sünnitusmajas (Sõle 23) ja õendusabikliinikus (Õismäe tee 179).

Piirangu eesmärk on vähendada nii haiglas viibivate patsientide kui ka haigla personali nakatumisohtu.

Haiglas viibivatele patsientidele on lubatud tuua pakke.

Pakile tuleb korrektselt märkida patsiendi ees- ja perekonnanimi, korruse number ja palati number – ainult nii jõuab pakk õige inimeseni.

Palume tuua lähedastele ainult seda, mis on hädavajalik. Vastu ei võeta kergesti riknevaid toiduaineid ega lilli. Lubatud on tuua alkoholivabu jooke (kuni 1 liiter). Kõik toodu peab olema korrektselt pakitud.

Pakid saab tuua:

Paldiski mnt 68 (Lääne-Tallinna Keskhaigla peahoone)
– Pakid võetakse vastu E-P kl 17:00-19:00.
– Pakid palume tuua A-korpuse 1. korruse infolauda (sissepääs „Haigete külastamine“).

Paldiski mnt 66 (Nakkuskliinik)
– Pakid võetakse vastu E-R kl 12:00-18:30 ja L-P kl 12:00-15:00.
– Pakid palume tuua infolauda.

Õismäe tee 179 (Õendusabikliinik)
– Pakid võetakse vastu E-P kl 10:00-18:00.
– Pakid palume tuua administraatori juurde.

Sõle 23 (Pelgulinna sünnitusmaja)
– Pakid võetakse vastu E-P kl 14:00-17:00.
– Pakid palume tuua valvelauda (sissepääs „Külastamine“).
– Palume võimalusel pakkida kõik vajalik minigrip kilekotti.

Haigla jälgib olukorda pidevalt ning annab teada, kui patsientide külastamine on taas võimalik.

Täname mõistva suhtumise eest!