Otsing

Kutsume harivale perepäevale!

Kutsume harivale perepäevale!
0 september 25, 2019

25.09.2019.

Lääne-Tallinna Keskhaigla osaleb koostööpartnerina Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli poolt korraldataval perepäeval “Kõik sinu tervise heaks!”, mis toimub 12. oktoobril.

Avalikkusele suunatud perepäeval toimuvad harivad loengud ja praktilised tegevused, mille eesmärk on suurendada inimeste terviseteadlikkust. Kõik loengud ja praktilised tegevused on tõenduspõhised.

Lääne-Tallinna Keskhaiglast osalevad perepäeval:

– õde-toitumisnõustaja Pille Timmusk loenguga diabeedist (mis on diabeet, mis on selle sümptomid, kuidas jälgida veresuhkru taset?)

– erakorralise meditsiini arst Ekaterina Tolkacheva loenguga gripist (mis on gripi sümptomid ja millal pöörduda sellega erakorralise meditsiini osakonda?) ja külmumisest (külmumise esmased sümptomid ja esmaabi)

– füsioterapeut Galina Kravtšuk, kes näitab praktilises töötoas ette ergonoomilisi siirdamisvõtete kasutamist voodihaige eest hoolitsemisel

– õde Külli Kasak, kes mõõdab soovijatel tervisenäitajaid

 
 
Perepäev toimub 12. oktoobril kl 11:00-15:00 Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppehoones aadressil Kännu 67. Olete väga oodatud osa võtma! Tervisepäeval leidub põnevaid teadmisi ja tegevusi igas vanuses osalejatele.

Rohkem infot leiate SIIT.
 

Posted in Uncategorized