Otsing

ISESEISEV STATSIONAARNE ÕENDUSABI

NB! Seoses märgatava haigestumise tõusuga grippi ja ülemiste hingamisteede viirushaigustesse palume alates 19.02.2018 hooldusravikliinikus viibivaid patsiente ajutiliselt mitte külastada. Rohkem infot SIIT.

 

Iseseisev statsionaarne õendusabi on mõeldud püsiva tervisekahjustuse ja funktsionaalsete häiretega inimestele, kes vajavad pidevat või perioodilist õendusabi. Oluliseks peame meeskonnatööd, kuhu on kaasatud patsient ja tema lähedased. Kõik meie patsiendid on ööpäevaringse hoole ja järelevalve all, tagades sellega parima võimaliku teenuse. Õendusabiteenuse eesmärk ongi patsiendi parima võimaliku elukvaliteedi ja toimetuleku saavutamine ja säilitamine.

 

SAATEKIRJA VORMI ISESEISVALE STATSIONAARSELE ÕENDUSABILE LEIATE SIIT: Saatekiri iseseisvale statsionaasele õendusabile

 

Hinnad

Iseseisva statsionaarse õendusabi patsientide omaosalus Eesti Haigekassa finantseerimise puhul on 15% Eesti Haigekassa hinnakirja hinnast ehk 10,16 € (1 ööpäev). Eesti Haigekassa kaasfinantseerimisel kehtib patsiendi kohta osakonnas viibimise piirmäär, mis tähendab, et maksimaalne ravil viibimise periood patsiendi kohta on kuni 60 päeva järjest.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliinik võib patsiendi hooldusravil viibimise aega lühendada vastavalt Eesti Haigekassa rahastamise võimalustele. Sellest informeeritakse patsiente haiglasse saabudes alati ette.

Hetkel pakume patsientidele Eesti Haigekassa poolt rahastatavat iseseisva õendusabi teenust maksimaalselt 20 kalendripäeva ulatuses.
 

Vabade kohtade olemasolul on kuni 30 päeva ulatuses võimalik kasutada ka tasulist hooldusabiteenust, mis maksab 32€ (1 ööpäev).
 

E-post: hooldusravi@keskhaigla.ee


Teraapiakoera külastused

Juunis 2016 alustas hooldusravikliinik koostööd Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühinguga. Regulaarseid teraapiakoera külastusi viivad läbi EATKÜ vabatahtlik koerajuht oma teraapiakoeraga. Külastuste eesmärk on tuua hooldusravikliinikusse rõõmu ja pakkuda patsientidele võimalust kogeda hellust ja lähedust koeraga suhtlemisel.
Kliinikut külastavad teraapiakoerad on läbinud teraapiakoerte eksami ja tal on tegutsemist lubav litsents.

labor

P7360052

 


ISESEISEV STATSIONAARNE ÕENDUSABI | Õismäe tee 179 | Telefon 650 5226