Otsing

Radioloogiatehniku õpe Lääne-Tallinna Keskhaiglas

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab 2022. aasta sügisest Tallinnas radioloogiatehnikute õppe, mis annab võimaluse tervishoiuvaldkonna spetsialiste koolitada just seal, kus neid kõige enam vajatakse.

Õppetöö Tallinnas hakkab toimuma Lääne-Tallinna Keskhaiglas ja Ida-Tallinna Keskhaiglas, aga ka maksimaalselt 20 päeva semestris Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis kohapeal. Õppe pikkus on 3,5 aastat. Radioloogiatehnikuid koolitab ainukesena Eestis Tartu Tervishoiu Kõrgkool.

Radioloogiatehnik on tervishoiutugispetsialist, kes teostab kõrgtehnoloogilise aparatuuriga radiodiagnostilisi protseduure, näiteks viib läbi röntgeni- või kompuutertomograafia uuringuid, või erinevaid radioterapeutilisi raviprotseduure (näiteks kiiritusravi), et edendada ja säilitada inimeste tervist ning diagnoosida haigusi.

Miks tulla radioloogiatehnikuks Lääne-Tallinna Keskhaiglasse?

Meie juures on:

• avarad ja tänapäevased ruumid
  • sõbralik ja toetav kollektiiv
  • tänapäevane kõrgtehnoloogiline aparatuur (modaliteedid: röntgen, kompuutertomograafia, magnetresonantstomograafia, ultraheli)
  • motiveeriv töötasu
  • head võimalused tööalaseks arenguks (koolitused, karjäärivõimalused)
  • täiskohaga töötamise korral aitame tasuda sinu õppelaenu
  •
    Teeme aastas üle 100 000 radioloogilise uuringu.
    Pakume võimalust töötada radioloogiatehnikuna nii ambulatoorsetes üksustes (tervisekeskustes) kui ka teha valvetööd haiglas.

Lääne-Tallinna Keskhaiglas tehakse radioloogilisi uuringuid mitmes üksuses:

• Meremeeste haigla (Paldiski mnt 68)
  • Nakkuskliinik (Paldiski mnt 62)
  • Mustamäe tervisekeskus (Ehitajate tee 27)
  • Haabersti tervisekeskus (Õismäe tee 179)
  • Nõmme tervisekeskus (Jaama 11)
  • Põhja-Tallinna tervisekeskus (Sõle 63)
  •

19. aprillil toimus infotund radioloogiatehniku õppe kohta Tallinnas haiglate juures. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli, Lääne-Tallinna Keskhaigla ja Ida-Tallinna Keskhaigla esindajad andsid ülevaate, kuidas õppimine on korraldatud, mida õpitakse radioloogiatehniku õppekaval jne. Infotund on järelevaadatav SIIT.

Olulised kuupäevad Tartu Tervishoiu Kõrgkooli radioloogiatehniku erialale sisseastumisel:

• 13.-29. juunil dokumentide esitamine veebis
  • 4. juulil toimub akadeemiline test
  • 5.-10. juulil toimuvad vastuvõtuvestlused
  • 12. juulil avatakse kinnitamiseks vastuvõetavate nimekirjad
  • 17. juulil hiljemalt peab kandidaat kinnitama õppima tuleku
  • 29. augustil toimub Lääne-Tallinna Keskhaigla õppegrupi avaaktus (Paldiski mnt 68, Tallinn)
  •
    Hea (tulevane) radioloogiatehnik, ootame sind Lääne-Tallinna Keskhaiglasse õppima ja tööle! Vaata rohkem infot SIIT.

Lisainfo:
    Kadri Karner