Kaja vaktsineerimiskeskuses tehti üle 80 000 vaktsiinisüsti

0 september 27, 2021

27.09.2021.

Pühapäeval, 26. septembril oli Kaja kultuurikeskuse ruumides asuvas vaktsineerimiskeskuses viimane tööpäev. Haigla jätkab COVID-19 vastu vaktsineerimist nakkuskliiniku polikliinikus (Paldiski mnt 62), vajalik on eelnev registreerimine.

17. maist kuni 26. septembrini toimus Kaja vaktsineerimiskeskuses aktiivne töö peaaegu igal nädalapäeval. Sel perioodil tehti seal kokku 81 123 vaktsiinisüsti.

Selleks, et Kaja kultuurikeskus saaks oma tavapärase töö ja programmiga edasi minna, lõpetatakse pooleliolevad vaktsineerimiskuurid Mustamäe tervisekeskuses koolitus- ja arenduskeskuse ruumides (2. korrus). Esimesi vaktsiinidoose seal plaanis teha ei ole.

Kes soovib COVID-19 vaktsineerimiskuuri alustada, saab seda teha nakkuskliiniku polikliinikus (Paldiski mnt 62), kuid selleks on vaja eelnevalt broneerida aeg. Aja broneerimiseks on kolm võimalust:
1) patsiendiportaalis digilugu.ee
2) haigla registratuuri telefonil 626 1314
3) riigiinfo telefonil 1247

Nakkuskliiniku polikliinikus saavad lasta end COVID-19 vastu vaktsineerida kõik soovijad alates 12. eluaastast. Alaealistel palume tulla koos täiskasvanuga. Vaktsineerimiseks kasutatakse Pfizer/BioNTechi vaktsiini Comirnaty.

Lääne-Tallinna Keskhaigla on väga tänulik Kaja kultuurikeskusele ja Mustamäe linnaosa valitsusele, et saime vaktsineerimiseks kasutada mitme kuu vältel Kaja mugavaid ja avaraid ruume!