Juulibeebide seas oli kaksikuid lausa 5 paari

0 august 8, 2019

07.08.2019.

Juulis jäi eelmiste aastate Pelgulinna sünnitusmaja rekordid purustamata, ent tulemus oli ikkagi väga korralik ja ilmale tuli 299 last.

Poisslapsi tuli juulis ilmale 141 ning tüdrukuid 158. Kaksikuid sündis aga 5 paari, mida on kaks paari rohkem kui eelmise aasta juulikuus.

Raseduse jälgimine Pelgulinna sünnitusmaja raseduskeskuses on läinud veelgi mugavamaks ja kättesaadavamaks. Rasedusega arvele võtta saab nüüd ka kodu või töö lähedal, kuna raseduskeskuse ämmaemandad võtavad vastu mitte ainult Põhja-Tallinnas, vaid ka Mustamäe, Nõmme ja Haabersti tervisekeskustes.

Rasedusega arvele võtmine Lääne-Tallinna Keskhaigla raseduskeskuses on imelihtne: tuleb leida vaid kõige lähem Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskus või polikliinik ja broneerida aeg ämmaemanda vastuvõtule helistades registratuuri numbrile +372 626 1314 või raseduskeskuse numbrile +372 666 5307.