Hammaste tasuta kontroll üle 35-aastastele meestele ja naistele 24. jaanuaril

0 jaanuar 17, 2020

17.01.2020.

Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) hambaravikliinik osaleb üle-eestilises uuringus „Eesti täiskasvanute suutervise seisukorra kaardistamine“. Selleks kutsub LTKH hambaravikliinik üle 35-aastaseid mehi ja naisi hammaste tasuta kontrolli.

Uuringus osaledes on Teil võimalik saada hammaste ja suuõõne tasuta läbivaatus ning soovitusi Teie hammaste ja suutervise osas. NB! Raviprotseduure uuringu ajal ei tehta.
Olete eriti oodatud, kui Teie viimasest hambaarsti külastusest on möödas mitmeid aastaid või olete seda rahapuudusel edasi lükanud. Ei ole tähtis, milline on Teie hammaste olukord, kõik on oodatud.

Läbivaatused toimuvad 24. jaanuaril 2020 Haabersti tervisekeskuses (Õismäe tee 179) 2. korrusel kabinettides 215 ja 217. Vajalik on eelnev registreerumine telefonil 664 0802 (E-R kl 08:00-16:00).

Uuringus osalemine on vabatahtlik, uuringust või mõnest selle osast võib alati loobuda.

Uuringut teostavad Eesti Haigekassa tellimusel Eesti Hambaarstide Liit ja Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituut koostöös Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikuga.