Otsing

Füsioterapeudi ja logopeedi soovitusi saab kaugvastuvõtu teel

Füsioterapeudi ja logopeedi soovitusi saab kaugvastuvõtu teel
0 aprill 7, 2020

07.04.2020.

Olgugi et eriolukorra ajal tervisekeskustes kohapeal vastuvõtte ei toimu, jätkuvad nii füsioterapeudi kui ka logopeedi visiidid kaugvastuvõtuna, st patsienti nõustatakse kas telefoni või Skype’i vahendusel.

Nii saavad füsioterapeudi või logopeedi konsultatsiooni vajavad inimesed vastavaid soovitusi ja harjutusi ka kodust lahkumata.

Telefoni- või videovestlusele tuginedes pakume välja patsiendile sobilikud raviharjutused ning edastame need meili teel. Vajadusel võtame patsiendiga edaspidi ühendust, et hinnata arengut ja anda võimalus küsida küsimusi, mis on vahepeal seoses harjutustega tekkinud. Eriolukorra lõppedes saame kutsuda patsiendi vastuvõtule tervisekeskusesse.

Füsioterapeudi või logopeedi kaugvastuvõtule pääsemiseks on vaja perearsti saatekirja, kus on kirjas, mitu tundi perearsti teraapiafondi arvel on välja kirjutatud. Sel juhul on teenus patsiendi jaoks tasuta.

Registreerimiseks palume helistada Lääne-Tallinna Keskhaigla registratuuri telefonil 626 1314 ning anda teada, millisel viisil (kas telefoni või Skype’i teel) võiks füsioterapeut/logopeed teiega kokkulepitud ajal ühendust võtta.

Posted in Uncategorized